6 NAJLEPSZYCH MATOWYCH POMADEK

Odkąd świat oszalał na punkcie szminek od Kylie Jenner, matowe pomadki zyskały wysoką pozycje w świecie kosmetyków. Są świetnym sposobem na zachowanie długotrwałego makijażu, więc jeśli szukasz czegoś naprawdę trwałego zerknij na poniższy przegląd moich propozycji. 

Jeżeli chcesz pozostać ze mną na bieżąco zapraszam na mój profil na Facebooku oraz Instagramie.


MAC LIPSTICK


Na pierwszy ogień pomadka marki MAC, a w szczególności uwielbiany odcień „Ruby Woo” oraz „Mehr”. Dzięki bezkonkurencyjnym kolorom o szerokiej gamie szminka plasuję się na jednym z czołowych miejsc, ponadto jest ogólnodostępna a dzięki swojej, jakość stosunek, jakości do ceny jest wprost proporcjonalny. 

SEPHORA CREAM LIP STAIN


Matowa szminka w płynie, którą kobiety uwielbiają głównie w kolorze czerwonym. Świetna formuła oraz czas, jaki utrzymuje się na ustach to jedne z kluczowych zalet produktu. Dodatkowo jej atrakcyjna cena zachęca do zakupu.

ANASTASIA BEVERLY HILLS LIQUID LIPSTICK


Amerykański hit, który już na stałe zagościł na europejskich półkach kosmetycznych. Zachwyca w szczególności swoją pigmentacją, wydajnością oraz pięknym kolorem, który pozostawia na naszych ustach. Póki, co jedyna jej wadą jest dostępność - która odbywa się główne drogą internetową.


NARS SATIN MATTE LIPSTICK


Nars to marka, która stosunkowo nie dawno dotarła do Polski i jak każda firma kosmetyczna starająca się dorównać wiodącym trendom wypuściła również swoją wersje matowej pomadki. Pomadka zawdzięcza sobie przede wszystkim wydajność oraz przyzwoita cenę. Ponadto nie podkreśla suchych skórek oraz długo utrzymuje się na ustach. 

KYLIE COSMETICS MATTE LIP KITS


Szlagierowy produkt, o którym wspomniałam na wstępie. Charakterystyczne odcienie uwielbiane przez najmłodszą z sióstr robią prawdziwą furorę na świecie i sprzedają się w mgnieniu oka. Na tle innych wyróżnia je przede wszystkim idealna trwałość, która przetrwa nawet klika godzin aktywnego noszenia. Dodatkowo do produktu dołączana jest konturówka, która zapewni idealne wypełnienie Twoich ust. 


DOSE OF COLORS MATTE LIQUID LIPSTICK


Popularna na Instagramie i u zagranicznych YouTuberek pomadka zachwyca przede wszystkim swoją wyjątkową trwałością. Jej kremowa konsystencja idealnie zasycha na ustach nie powodując sztucznego efektu. 
CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Instagram