SALE GUIDE: MODOWY PRZEWODNIK PO NADCHODZĄCYCH WYPRZEDAŻACH 2016

Jak wszyscy wiemy wraz z nadejściem końca roku w wielu sklepach rozpoczyna się wyprzedaż. To świetna okazją do nabycia rzeczy pierwotnie kosztownych w dość okazyjnych cenach. Dlatego dzisiaj mam dla Ciebie kilka rad, którymi możesz się pokierować podczas nadchodzącego szaleństwa zakupów.
1. Szukaj klasyków

Przede wszystkim biała koszula, czarna spódnica, klasyczne szpilki czy wełniany płaszcz to niezaprzeczalne niezbędniki w damskiej szafie. A przy odrobinie szczęścia polecam również zaopatrzyć się w dobre jakościowo np. z dodatkiem jedwabiu bądź dobrej bawełny t-shirty czy szarą bluzę.

2. Miejsce zakupów


Wybór centrum handlowego, bo jak wiadomo każdy w swoim mieście ma ich kilka. Warto przede wszystkim iść do tego gdzie znajdziemy najwięcej naszych ulubionych sklepów.

 3. Przegląd szafy


Przeglądnij swoją szafę, być może to, co chcesz kupić leży na jej dnie, bo z przypływu emocji zapomniałaś, że już stoczyłaś swoją walkę o kaszmirowy sweter na zeszłych wyprzedażach:)?

4. Rozsądek :)


Rozsądek! Tak, tak… wiem Nam kobietą szczególnie o niego trudno a już szczególnie podczas wyprzedaży. No cóż widocznie taki już nasz urok :)

5. Wygodny strój 


Wygodny strój to absolutnie podstawa. Zaufaj mi, że przynajmniej dziesięć razy będziesz zdejmować sweter a piętnaście razy zdenerwujesz się, że twoje włosy mają działanie elektorstatnyczne, więc najlepiej będzie, jeżeli je zepniesz.  

6. Plan dnia


Czas. Najlepiej wszystko wcześniej rozplanuj a unikniesz nerwowych sytuacji. Pośpiech w zakupach pełni jedynie funkcje złego doradcy wiec dzień wcześniej chwyć na kartkę lub telefon i wszystko rozplanuj.

7. Zakupy pod wpływem impulsu


Nie kupuj czegoś, do czego nie jesteś pełni przekonana a kusi cię jedynie metka -50%. Idź dalej a znajdziesz coś, co będzie do Ciebie wręcz krzyczało weź mnie a na dodatek z karteczką -70%. Nigdy nie wiesz, kiedy Twój łut szczęścia zacznie działać, więc nie wychodź mu na przeciw.


Wiem, że większość z tych rad pewnie wydają wam się znane, ale jest jakiś magiczny sposób, że szczególnie podczas wyprzedaży o nich zapominamy. Udanych zakupów!

More inspirations on my Pinterest & Instagram

Follow my blog with bloglovin! 

CONVERSATION

2 komentarze:

INSTAGRAM

Instagram