BALMAIN FOR H&M #HMBalmaination


H&M to sieciówka, którą zna niemal każdy. Od kilku dobrych lat nawiązuje współpracę z najlepszymi domami mody, które tworzą najbardziej pożądane przez Nas elementy garderoby i w
których zakochujemy się się bezgranicznie, ale niestety na wiele z nich ze względu na wysoką cenę nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście ten szwedzki gigant znalazł juz na to sposób i regularnie wypuszcza we współpracy ze znanymi projektantami kolekcje, których jednym z największych atutów ceny, które diametralnie różnią się od tych, które musielibyśmy zapłacić kupując regularnie kolekcje. A projekty tworzone na potrzeby H&M są łudząco podobne do istniejących już klasyków.
Tym razem padło na dom mody Balmain, dla którego projektuje OLIVIER ROUSTEING ulubieniec gwiazd takich, jak Kim Kardashian, poprzez Rihanne, Beyonce a skończywszy na Rosie Huntington-Whiteley.A twarzą kolekcji została jedna z najpopularniejszych modelek Kendall Jenner w towarzystwie swojej koleżanki Jourdan Dunn. Nie pozostaje nam wiec nic innego jak doliczać do 5 listopada, którego to salony H&M zostaną oblężonej przez wszystkie, fashionistki i miłośniczki projektów Oliviera. Warto również nadmienić, że w tym roku po raz pierwszy bezie możliwość zakupu kolekcji przez Internet za pomocą strony H&M.A oto pierwszy projekt, który trafi do sklepów już jesienią!
CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

Instagram